książkowo

Książka jak dzieło sztuki

Czy może być coś lepszego od pięknie zilustrowanej książki dla dzieci, która uziemi niejednego malucha kreatywną zabawą? Patrząc na „Miastonautów” odpowiadam od razu – nie, nie ma nic lepszego. Wydana w wielkim formacie jako tak zwany art-book, czyli książka obrazkowa, pozwala cieszyć się grafiką, stworzoną przez ilustratora i jednocześnie autora pozycji. Tytus Brzozowski, wyjątkowy artysta – akwarelista i architekt o fenomenalnej wyobraźni, którego murale możemy podziwiać na warszawskich ulicach, wiedzie nas w baśniową podróż przez architektoniczne pejzaże polskich miast, jak Gdańsk, Poznań, Wrocław, Lublin czy Warszawa. Uważnie wędrując natkniemy się na mnóstwo matematycznych zagadek. Przygody zagwarantowane.
„Miastonauci” to przy okazji ogromna przyjemność dla rodzica, który ceni piękną grafikę, interesuje się zabudowaniami miast, a miłość do architektury chce przekazywać dziecku od najmłodszych lat.
Gorąco polecam szczególnie, że książka w twardej oprawie jest idealna na prezent i zdobi niejedną czytelniczą półkę niczym doskonały obraz…


Pięknie dziękuję za egzemplarz książki Wydawnictwu Babaryba 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *