florystycznie

Ślubna dekoracja stołu…

Piękne kwiaty pewnej Pięknej Młodej Parze przydały się w minioną październikową sobotę…

1

 

 

Miło było mi dołączyć się do dekorowania Waszego Dnia.

 

 

Kwiaty właściwie same w sobie są dekoracją, wystarczy tylko dać im rozkwitnąć, a potem pielęgnować… To tak, jak ze związkiem, czy to miłość czy przyjaźń – wystarczy dać jej rozkwitnąć, a potem tylko pielęgnować… To łatwe i zarazem najtrudniejsze na świecie, bo z nastaniem nowego dnia zaczyna się od nowa.

4

 

Kochanie się nie skończy, jeśli nie przestaniemy pielęgnować, a jeśli nie przestaniemy pielęgnować, to kochanie trwać będzie. Pielęgnowanie to trochę jak dekorowanie uczucia, aby nie zszarzało; to ciepły koc w jesienny wieczór; to ukochane ramiona, kiedy płyną łzy; to uścisk i gratulacje, kiedy odnosimy sukces; to bycie razem i już nigdy obok…

 

3

 

Takich dekoracji uczucia z całego serca życzę nie tylko Tej Pięknej Parze, ale Wam wszystkim, którzy zajrzeliście na bloga i kliknięciem 'lubię to’ udekorowaliście znowu moją buzię bananem 😀 Dziękuję!

 

Mama Dekoruje 😉

 

 

 

7 komentarzy

 • Ula

  ……..I ja tam byłam , miód i wino piłam……. Pozdrawiam posiadaczkę najzgrabniejszych nóg. Tak, tak to o Tobie. Pięknie dekorowałaś ten wieczór.

  • monika

   Oj, dawno nie dostałam takich wypieków….. Dziękuję najpiękniej, jak potrafię! To dopiero dla mnie naładowanie baterii na długo… Dziękuję 😉

 • Jolanta Sosinska

  Jeszcze raz skladam podziekowania za sliczna weselna kwiatowa oprawe slubu naszych dzieci z 8 pazdziernika.Pani MONIKO, ma pani wyjatkowy talent, jest pani wspaniala osoba, ciepla, serdeczna o pieknej duszy,ktora widac w pani oczach.Dziekujemy ze pani jest.SA osoby,takie jak pani dzieki ktorym unosze sie nad ziemia.Dziekuje i zycze szczescia i sukcesow Jolanta i Andrzej Sosinscy.

  • monika

   Pani Jolanto i Panie Andrzeju, dziękuję z całego serca za przepiękne podziękowania. Jest mi niezmiernie miło, że to, co sprawia mi przyjemność, u innych również wywołuje uśmiech i radość. Takie słowa to dla mnie najpiękniejsze słowa uznania, jakie mogłam sobie wymarzyć… Dziękuję i kłaniam się nisko ciesząc się jednocześnie, że pozostaję gdzieś w Państwa pamięci przy okazji tak magicznego dnia, jakim zapewne jest ślub dziecka 🙂 Serdecznie pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *