nastrojowo

Roszady między stronami czyli urodzinowego podsumowania nadszedł czas!

 

Wczoraj wieczorem minął rok dla witryny Mama Dekoruje 🙂

Pomyślałam, że to czas, aby podsumować ten okres i zaprosić Was na więcej.

 

 

Lubię pisać o rzeczach poważnych niepoważnie. Specjalnie i na przekór, aby były bliższe, aby wydawały się łatwiejsze dla Was, Drodzy Czytelnicy, ale również dla mnie samej. W teorii wszystko jest proste. Trudniej w praktyce. Ważne, aby w ogóle próbować, zmieniać świat wokół na lepsze, dodawać sobie skrzydeł. I z tego co wiem, to moje pisanie pomaga też Wam 😉 Dla mnie największą inspiracją, natchnieniem jest drugi człowiek. Wasze komentarze są dla mnie podwójnym M – Mobilizacja i Motywacja w jednym. To dzięki Wam mogę świętować pierwszy roczek !!! Dziękuję 🙂

Na blogu home stagingowo, kiedy znajdujecie łatwe do przeprowadzenia metamorfozy, praktyczne pomysły na odświeżenie wnętrza; na blogu pysznie, kiedy spotykacie inspiracje kulinarne; na blogu pozytywnie, dobrze i z nadzieją, kiedy poprawiacie nastrój wybierając akurat wpisy z dekoracji nastroju. Śmiem tam pisać o ludziach, emocjach, różnych codziennych sprawach, ale zawsze z uśmiechem. Chcę w ten sposób poprawić Wasz humor, udekorować go na dłużej, zainspirować.

A ponieważ chciałabym dać jeszcze więcej – każdego, komu spodobał się wpis i pomyślał, że właśnie takiej energii potrzebuje na swojej stronie lub wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra treść –  zapraszam do współpracy.

Tymczasem mamadekoruje.pl nieco odświeżona roszady zaliczyła 🙂 Rozgośćcie się wygodnie!

 

 

 

Moje marzenie realizuje się od zeszłego roku… podróż, która chcę, aby nie kończyła się wcale – TRWA!

I wiecie co? Sama nadaje jej tempo 😉

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *