… magister prawa, z zamiłowania polonistka pasjonująca się architekturą wnętrz i życiem, a na co dzień zarażona dawno temu niepoprawnym optymizmem do świata i ludzi, kobieta kochająca…

Lubię robić mnóstwo rzeczy, a przy tym cierpliwie i skutecznie dążę do celu. Ukończenie prawa oraz praca w korporacji nie zamknęły mnie na zdobywanie wiedzy i umiejętności w zupełnie innych obszarach. Moją pasją, poza pisaniem, było również dekorowanie wnętrza, upiększanie przestrzeni oraz nieskończona miłość do kwiatów. Wszystko razem zaprowadziło mnie do Akademii Florystyki. Tam odbyłam szkolenie z bukieciarstwa i zdobyłam wiedzę z podstaw botaniki i florystyki, technik układania kwiatów, zasad i stylów kompozycji, co poskutkowało zdobyciem zawodu o nieromantycznej nazwie bukieciarz.

Na co dzień jestem mamą i żoną, która każdą wolną chwilę dzieli między pisaniem a czytaniem książek. A ponieważ trzeba dążyć do robienia tego, co kochamy najbardziej  – z pragnienia do pisania stworzyłam to miejsce. Rozgość się.

Mama Dekoruje