W SKRÓCIE: magister prawa, z zamiłowania polonistka pasjonująca się architekturą wnętrz i życiem, a na co dzień zarażona dawno temu niepoprawnym optymizmem do świata i ludzi… Kobieta kochająca.

Lubię robić mnóstwo rzeczy, a przy tym cierpliwie i skutecznie dążę do celu. Ukończenie prawa oraz praca w korporacji nie zamknęły mnie na zdobywanie wiedzy i umiejętności w zupełnie innych obszarach. Moją pasją od zawsze było dekorowanie wnętrza, upiększanie przestrzeni oraz nieskończona miłość do kwiatów. Wszystko razem zaprowadziło mnie do Akademii Florystyki. Tam odbyłam szkolenie z bukieciarstwa podstawowego i zdobyłam wiedzę z podstaw botaniki i florystyki, technik układania kwiatów, zasad i stylów kompozycji, florystyki okolicznościowej, ślubnej i żałobnej. A ponieważ nadal czułam niedosyt, postanowiłam zdobyć nowy zawód, który tak nieromantycznie nazywa się – bukieciarz.

Na co dzień jednak przede wszystkim jestem mamą – Mamą Trzech Największych na świecie Skarbów, która ciągle chce więcej… a ponieważ najbardziej chcę robić to, co kocham i umiem najlepiej, czyli pisać, założyłam bloga.

Zapraszam, Mama Dekoruje